Pakiety Medyczne dla Firm

Pakiety medyczne dla firm, czyli świadczenia oferowane przez prywatną służbę zdrowia, obejmują zarówno podstawową opiekę medyczną i dostęp do lekarzy specjalistów, jak i dostęp do badań ambulatoryjnych, laboratoryjnych, obrazowych, a nawet usług dodatkowych np. domowych wizyt lekarskich, czy opieki w trakcie ciąży. Pakiety medyczne dla firm są czołowym benefitem w większości przedsiębiorstw w Polsce, a ich korzyści widoczne są zarówno z punktu widzenia pracowników, pracodawców i ich rodzin. Oferowane abonamenty nie muszą działać jedynie w zakresie większych korporacji, pakiety medyczne dla jednoosobowej firmy są również obecne na rynku i wielu przedsiębiorców decyduje się na ich zakup.

Wybór odpowiedniego i dopasowanego pakietu medycznego będzie możliwy, jeśli zapoznamy się ze wszystkimi możliwymi opcjami abonamentów. Znajdziemy wiele propozycji pakietów medycznych dla freelancerów, jednoosobowej firmy, czy przedsiębiorstwa, a każda z nich będzie różnić się zakresem usług, ceną, czy warunkami umowy. Z tego powodu przygotowaliśmy zestawienie konkretnych produktów medycznych, które umożliwi Ci przeanalizowanie wszystkich wartych uwagi koncepcji i zawęzi Twoje poszukiwania do najbardziej wartościowych ofert. Gdy bierzemy pod lupę pakiety medyczne dla firm, porównanie wszystkich produktów jest najlepszą metodą znalezienia rozwiązania idealnego. Dlatego nie zwlekaj, sprawdź i porównaj naszą ofertę pakietów medycznych i zakup pożądany abonament.

🏆

Medipakiet.pl - Najlepsze Pakiety Medyczne

MediPakiet Logo

MediPakiet oferuje szeroki zakres abonamentu, przy zachowaniu przystępnej ceny. Możesz uzyskać pomoc od lekarzy specjalistów i dostęp do badań o charakterze diagnostycznym, laboratoryjnym, czy obrazowym. Wszystkie świadczenia możesz otrzymać za kwotę 45 zł, a jeśli opieką chcesz również zadbać o zdrowie całej swojej rodziny - jedynie 150 zł. Opieka medyczna świadczona jest przez LuxMed, PZU i inne firmy, a obsługa pakietów możliwa jest dzięki czołowemu polskiemu brokerowi.

 • Pakiety dla Ciebie, pary, rodziny i seniora w niewielkich cenach.
 • Szeroki i zróżnicowany zakres świadczeń dopasowany do Twoich potrzeb.
 • Dostęp do nowoczesnych placówek i lekarzy specjalistów w całej Polsce.
 • Pozytywne opinie długoletnich klientów i pierwsze miejsce w naszym rankingu pakietów medycznych.
🥈

Pakiety LuxMed

LuxMed

LuxMed zapewnia pomoc Polakom w ponad 800 placówkach na terenie całego kraju. Pakiety medyczne dostępne są w wariancie podstawowym, gdzie opiekę nad pacjentem świadczy kilku specjalistów, a także rozszerzonym, w którym można liczyć na szeroki wachlarz konsultacji, badań i zabiegów.

 • Zróżnicowana oferta, w której każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno mniejsze przedsiębiorstwa, jak i większe firmy.
 • Dostęp do badań ambulatoryjnych, USG, RTG, prowadzenia ciąży i szeregu szczepień.
 • Dostęp do infolinii i portalu pacjenta 24h na dobę.
🥉

Pakiety PZU Zdrowie

pzu zdrowie logo

PZU Zdrowie jest największym polskim ubezpieczycielem oferującym abonamenty medyczne. W ponad 600 placówkach uzyskasz kompleksową pomoc lekarską i dostęp do specjalistycznych badań.

 • Ceny zaczynające się od 72 zł za opiekę 122 lekarzy specjalistów i dostęp do ponad 80 badań.
 • Całodobowa infolinia i możliwość umawiania wizyt online.
 • Atrakcyjna i przystępna cenowo oferta, która trafia na trzecie miejsce naszego rankingu pakietów medycznych.

Pakiety Medicover

medicover logo

Medicover zapewnia szeroki wachlarz świadczeń i dostęp do nawet 49 specjalistów i ponad 1200 badań. Jest to wysoka cenowo oferta, która zapewni Tobie i Twojej rodzinie kompleksową opiekę.

 • Kontakt z lekarzem przez telefon, online i w aplikacji mobilnej.
 • Interesujące rozwiązanie dla samozatrudnionych i firm.
 • Prowadzenie ciąży, rehabilitacja, konsultacje okulistyczne.

Jakie są wady i zalety pakietu medycznego?

Pakiet medyczny to przede wszystkim możliwość ochrony i opieki zdrowotnej. Prywatne operatorzy medyczni oferują bardzo wiele rozwiązań, które sprawdzą się nie tylko firmom i samozatrudnionym, ale także klientom indywidualnym, z tego powodu należy przyjrzeć się bliżej ich zaletom i wadom.

Pierwszą zaletą, jaką oferują pakiety medyczne, jest dostępność. Wszelkie konsultacje, badania i zabiegi są dostępne od razu, niezależnie od czasu i miejsca. Operatorzy medyczni współpracują z przychodniami w całej Polsce, aby zapewnić swoim pacjentom skuteczną opiekę medyczną.

Kolejną zaletą, za którą abonamenty medyczne są tak cenione, krótki czas oczekiwania na wizytę. Zazwyczaj wynosi on tylko kilka dni. W porównaniu do NFZ, gdzie na konsultację trzeba czekać kilka miesięcy, jest to duża zmiana, która często może mieć ogromne znaczenie.

Dzięki pakietom medycznym cały proces rejestracji i umawiania wizyt jest znacznie szybszy i wygodniejszy. Można samemu wybrać specjalistę, miejsce i godzinę konsultacji. Pacjent samodzielnie wybiera termin, który najbardziej mu odpowiada. Cały proces przebiega na warunkach pacjenta, który bez pośpiechu może umówić wizytę lekarską lub zapisać się na badanie czy zabieg. Wiąże się to również z brakiem konieczności stania w kolejce i marnowania czasu.

Dodatkową zaletą abonamentów medycznych jest możliwość rozszerzenia oferty. Pakiet może obejmować nie tylko jedną osobę, ale również całą rodzinę lub firmę i ich bliskich. Można również zmieniać zakres abonamentu, aby zawierał mniej lub więcej usług.

Wśród oczywistych “wad” wymienia się comiesięczny dodatkowy koszt. Pakiety medyczne, w zależności od wybranego wariantu mogą mieć wysoką cenę. Należy jednak zauważyć, że za prywatną i kompleksową opiekę medyczną zawsze trzeba będzie zapłacić.

Inną wadą są ograniczenia w umowie. Każdy wariant pakietu zawiera informację na temat tego ilu i jakich lekarzy świadczy swoje usługi oraz jakie badania, zabiegi i dodatkowe świadczenia można w ramach tego pakietu uzyskać. Staje się to wadą, gdy pacjent potrzebuje opieki w innym zakresie, którego jego abonament nie obejmuje. W takiej sytuacji musi dodatkowo płacić za pomoc medyczną.

Jak wybrać pakiet medyczny?

Selekcja odpowiedniego pakietu medycznego może być wymagającym problemem. Wśród wielu ofert operatorów medycznych należy rozpatrzyć wiele wariantów. Do kwestii, nad którymi trzeba się zastanowić, należą:

- Zakres i rozszerzenia pakietu - wszystkie te kryteria należy przeanalizować pod względem indywidualnym, aby pakiet medyczny był dopasowany do pacjenta. Niekiedy warto zapłacić trochę więcej, aby uzyskać możliwość konsultacji u lekarzy, których pomoc jest dla nas szczególnie ważna. Niekiedy warto zapłacić trochę więcej, aby uzyskać możliwość konsultacji u lekarzy, których pomoc jest dla nas szczególnie ważna. Innym aspektem jest poszerzenie pakietu i objęcie opieką swojej rodziny, która również uzyska potrzebne wsparcie.

- Cechy osoby, która chce dokonać zakupu takie jak: ogólny stan zdrowia, wiek, a nawet płeć - abonament medyczny powinien być skrojony pod pacjenta. Każdy człowiek ma nie tylko inne potrzeby i wymagania, ale także cechy, które go charakteryzują. Przed wyborem pakietu, należy zastanowić się jakie usługi medyczne są nam niezbędne i wskazane i z jakich będziemy korzystać najczęściej. Pozwoli to na zawężenie możliwości i wybór najlepszej opcji.

- Miejsce zamieszkania - ma ono duże znaczenie przy wyborze pakietu. Należy dobrać taki abonament medyczny, który oferuje usługi blisko miejsca zamieszkania konkretnego pacjenta. Warto również ocenić standard i dostępność placówek w danym rejonie, aby mieć pewność, że oferowana opieka medyczna będzie odpowiednia.

- Karencja - czyli okres bezpośrednio po zawarciu umowy, w którym pacjent nie jest objęty ochroną. Często może być on związany z prowadzeniem ciąży lub specyficznymi badaniami.

- I oczywiście cena.

Jak kupić pakiet medyczny?

Gdy zdecydujesz się już na zakup pakietu medycznego, musisz wiedzieć jakie kroki podjąć dalej. W wyborze i ostatecznej decyzji pomocny może okazać się broker. Przedstawi on oferty operatorów medycznych i doradzi, która opcja jest dla Ciebie najkorzystniejsza.

Obecnie, w zależności od typu pakietu i liczby osób objętych opieką medyczną, abonament można zakupić online. Należy jednak zwrócić uwagę na wszystkie potrzebne dokumenty. Jeśli nie jesteś fanem zakupów internetowych, możesz umówić się na spotkanie z operatorem medycznym, który stacjonarnie ułatwi Twój zakup lub skorzystać z pomocy brokera, który nie tylko znajdzie odpowiednią ofertę, ale również przeprowadzi Cię przez cały proces zakupu abonamentu medycznego i dopnie wszelkie formalności